Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.

Hakkımızda

Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. 2001 yılında kurulmuştur. Kadrosunda çoğu mühendis ve teknisyen olmak üzere 50 ‘den fazla personeli barındıran Eçözüm sanal pos, e-tahsilat, ödeme sistemleri ve e-ticaret alanlarında yazılım ve teknolojiler geliştirmektedir. Eçözüm faaliyetlerini Şişli merkez ofis ve Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme bölgesindeki ofisinde sürdürmektedir.

2007 Yılından bu yana 4691 sayılı yasaya tabi olarak Teknoloji Geliştirme Bölgesinde ar-ge yapan Eçözüm 2008 yılında Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı ‘nın onayı ile “Yer Sağlayıcı” statüsü almıştır.

Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. e-tahsilat çözümleri ile ilgili Visa Avrupa çözüm ortakları listesine kayıtlı tescilli temsilcidir.

Microsoft SPLA (Service Provider Licence Agreement) Silver Partner ve BKM çözüm ortağı olan Eçözüm hizmetlerini 100+ sunuculuk donanım parkuru üzerinde sağlamaktadır.

3 Katmanlı yedekleme yapılan ve 3 katmanlı güvenlik sistemleri ile korunan Eçözüm altyapısı uluslar arası standartlarda güvenlik sistemleri ile korunmaktadır.