Doğrudan Borçlandırma Sistemi – E-Dbs

E-Dbs sisteminde entegre olan bankalarda limitleri olan bayilerinizin, kullanılabilir limitlerini tek ekrandan kontrol edebilirsiniz. Tek panelden rahat ve kolaylıkla entegre olan tüm bankalara fatura yüklemesi yapabilir ve sonuçlarını tek panelden yönetebilirsiniz. Tahsilatlarınız garanti altına alarak kredili DBS ile bayilerinizden hızlı ve garantili tahsilat alınması sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda ERP’ler entegrasyon sayesinde hem fatura yükleme hem de akıbetlerin tek seferde cari hesaba işlenmesini sağlayabilirsiniz.

Doğrudan Borçlandırma Sistemi ile amaç; geniş bayi / müşteri ağı bulunan firmaların bayi ya da müşterilerine yapacakları mal ve hizmet satışlarına yönelik fatura tahsilatlarının otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlamaya yönelik bir nakit yönetim hizmeti oluşturmaktır.

E-Dbs sistemi ile firmanın bayi yada müşterilerine yaptığı satışlardan doğan alacakların, hızlı ve garantili tahsilatı sağlanmış olacaktır.

Doğrudan Borçlandırma Sistemi’nde ana firmanın bankaya ilettiği tutarlar, belirtilen vade sonunda bayi/müşteri hesabındaki bakiyeden, bakiye müsait değilse tesis edilmiş kredi limitinden otomatik olarak çekilerek ana firma hesaplarına aktarılır.

Temel Özellikler

 • Talimatların otomatik olarak yüklenmesi
 • Online bakiye ve limit kontrolü
 • Garantili ve hızlı tahsilat

 

 • FATURA YÜKLEMESİNİ OTOMATİK YAPAR

  Tek Panelden rahat ve kolaylıkla entegre olan tüm bankalara fatura yüklemesi yapın. Sonuçlarını tek panelden yönetin.

 • TAHSİLATLARINIZI GARANTİ ALTINA ALIR

  Kredili DBS ile bayilerinizden hızlı ve garantili tahsilat alınması sağlanır.

 • BAKİYE KONTROLÜ YAPAR

  Entegre olan bankalarda limitleri olan bayilerinizin, kullanılabilir limitlerini tek ekrandan kontrol edin.

 • ERP ENTEGRASYONU SAĞLAR

  Entegrasyon sayesinde hem fatura yükleme hem de akıbetlerin tek seferde cari hesaba işlenmesini sağlayın.

Entegre Bankalar

Ürün Sayfası
Demo Talebi