Email ile Tahsilat

Netahsilat Online Tahsilat Sisteminin firmalara sunduğu başlıca özelliklerden bir tanesi de email ile tahsilat yapabilmesidir. Online olarak erişilen sistem üzerinden firmalar bayi, alt bayi ve müşterilerinin mail adreslerine, borç tutarlarını içeren ödeme linki gönderip, online olarak email ile tahsilat yapılmasını sağlayabilirler.

Uzaktaki müşterilerden ödeme almak, firmaların için zorlu bir süreç olmuştur. Ödemenin zamanında tahsil edilmesi ve ödemenin güvenli bir şekilde tahsil edilmesi için bir çok yol denenmekte ve iş gücü harcanmaktadır. En çok tercih edilen mail order ile tahsilat yöntemi ise güvenlik sorunları ve kart bilgisi paylaşılması nedeniyle bir çok sorunu beraberinde getirmiştir.

Mail order ile yapılan ödemelerin 3d secure özelliği kullanılmadan gerçekleştiği için ürün tesliminden sonra ödeme iptalleriyle firmalar mağdur duruma düşebiliyor. Kart bilgilerinin 3. tarafların eline geçme ihtimali satışları aksatıyor ve müşterilere çeşitli mağduriyetler yaşayabiliyor.

Netahsilat Email ile Tahsilat

Netahsilat Online Tahsilat Sistemini email ile tahsilat özelliği ile hem firmaları hemde firmaların müşterilerini güvence altına almıştır. Tahsilatlar hızlı ve güvenli bir şekilde geçekleştiği gibi, müşteriler kart bilgilerini kimseyle paylaşmak zorunda kalmadan kendi ödemelerini kendileri gerçekleştiriyor.

Fimalar online olarak eriştikleri Netahsilat sistemleri üzerinden email ile tahsilat özelliğini kullanarak müşterilerine ödeme linkini email olarak gönderiyorlar. Müşteriler gelen ödeme linkine tıkladıklarında firmaya ait ödeme ekranı açılıyor ve bu ekran üzerinden müşteriler kredi kartı bilgilerini girip ödemesini gerçekleştiriyor. Ödemeler 3d secure özelliği sayesinde müşterinin telefonuna gelen güvenlik kodu ile güvenli bir şekilde tamamlanıyor. Ödeme işlemi tamamlanınca hem firmaya, hemde ödemeyi yapan müşteriye ödemenin gerçekleştiğine dair bildirim geliyor.

email ile tahsilat

Detaylı Bilgi Talebi

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve tahsilat süreçlerinizi kolaylaştırmak için bizi arayabilir ( 0212 256 60 00 ), müşteri temsilcilerimizin sizinle iletişime geçmesi için demo talep formu doldurabilirsiniz.

2018-05-18T15:30:51+00:00