Türkiye’de tüm sektörlerde toplamda 700’den fazla firmaya online kart tahsilat altyapısı sunan Eçözüm Bilgi Teknolojileri geliştirdiği yeni ürün ola Posrapor ile firmaların tüm Fiziki ve Sanal POS işlemlerini anında ERP – muhasebe sistemlerine aktarıyor.

Posrapor firmaların Fiziki POS’larından veya online olarak sanal poslarından gerçekleştirdiği tüm işlemleri ERP sistemlerine aktarılmasını sağlayan bir pos entegrasyon sistemidir. Firmaların banka hesaplarına entegreli olarak çalışır. Böylece banka veri tabanından tüm işlem tutar, taksit, komisyon, valör ve diğer tüm verileri çekip ERP sistemlerine kolaylıkla aktarır.

Birden fazla banka posuna sahip olan firmalar için işlemlerin takibi ve kayıt edilmesi oldukça zordur. Biden fazla bankanın hem Fiziki hemde Sanal POS’unun kullanıldığı durumlarda ise bu zorluk daha da katlanmaktadır. Posrapor firmalar için büyük bir kolaylık oluşturmakta ve bu zorluğu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Yapılan işlemlerin taksit sayısı, komisyon tutarı, hesaba geçiş tarihi gibi tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde muhasebe sistemlerine anında aktarmaktadır.

Posrapor hata olasılığı da ortadan kaldırır ve tüm pos ve sanal pos işlemlerinin tek ekranda toplayıp firmalara yönetim ve denetim kolaylığı sağlar. Panelde görüntülenen tüm işlemler excel ve txt formatında export edilebilmektedir.

Posrapor Entegre Bankalar

Posrapor halihazırda 6 bankayla entegre olabilmektedir. Tek entegrasyonla Garanti, Yapı Kredi, Akbank, İşbank, Finansbank ve Halkbank pos işlem hareketlerinizi ERP/muhasebenize entegre edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi Talebi

Posrapor hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilir ((212) 256 60 00) veya müşteri temsilcilerimizin sizinle iletişime geçmesi için talep formu doldurabilirsiniz.