netahsilat online tahsilat sistemiNetahsilat bir online tahsilat sistemidir. Firmalar bankalardan veya Payu, iyzico gibi özel sanal pos firmalarından aldıkları sanal poslarını entegre ederek kullanabilecekleri online bir tahsilat yapısıdır. Netahsilat Online Tahsilat Sistemi Türkiye’de faaliyet gösteren tüm bankaların sanal poslarına kolayca entegre olabilmektedir.

Kredi Kartı ile Tek Çekim Tahsilat

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi ile bayi, alt bayi ve müşterilerinizden kredi kartları ile tek çekim veya taksitli tahsilat yapabilirsiniz. Tüm Visa, Master ve Amex kartların geçtiği tek çekim işleminde tek bir bankadan sanal pos almak yeterlidir.

Bayilerden Tahsilat

Netahsailat Bayi Tahsilat Sistemi ile sanal poslarınızı bayilerinize kullandırabilirsiniz. Bayileriniz ayrıca sanal pos almalarına gerek kalmadan, sisteme tanımladığınız bayiler kendi müşterilerine yaptıkları satışların tahsilatlarını kredi kartı ile yapabilmekteler. Yapılan tahsilat bayinin cari hesabına kaydedilmektedir.

Bayilerin Alt Bayilerinden Tahsilat

Alt bayisi olan bayi yapılanmalarınızda, yetki verdikleriniz, kendi alt bayilerini sisteme tanımlayabilirler. Ayrıca hem bayileriniz hem de alt bayileriniz kendi müşterilerini sisteme tamamlayabilir ve bu şekilde, hem bayilerinizden, hem onların alt bayilerinden, hemde müşterilerinden tahsilatlarınızı yönetebilirsiniz.

Dövize Endeksli Tahsilat

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi ile bayi veya müşterilerden dövize endeksli tahsilat yapılabilmektedir. Yani tutar ödeme ekranında döviz cinsiden yazılmakta, sistem ilgili rakamı TCMB döviz kuru veya manuel girilen kur ile çarparak TL’ye çevirmekte ve ödeme/tahsilat döviz karşılığı tutar kadar TL olarak gerçekleşmekte.

SMS ve Email ile Tahsilat

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi ile bayi ve müşterilere sms veya email göndererek tahsilat yapabilirsiniz. Tahsil edilmek istenen tutar elle yazılabileceği gibi cari hesap ile entegre edilerek borç bakiye bilgisi ile de gönderim yapılabilmektedir. Müşteriniz kendisine sms veya email ile iletilen ödeme linkine tıklayıp, kredi kartı ile ve 3d secure özelliğiyle güvenli bir şekilde ödemesini gerçekleştirebilir.

Detaylı Bilgi Talebi

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek ve demomuzu ücretsiz incelemek için bizi arayabilir ((212) 256 60 00) veya demo talep formu doldurabilirsiniz.