Netahsilat Turizm Tahsilat Sistemi

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi’nin Turizm sektöründe ki firmaların tahsilat süreçlerinde ki sorunları çözmek için geliştirdiği turizm tahsilat sistemi ile firmalar tahsilatlarını online olarak güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Turizm sektöründe yoğun olarak kullanılan ve hem kullanım hemde güvenlik olarak bir çok sorunu içerisinde barındıran mail order ile tahsilat yöntemine olan bağımlılık ise hızla ortadan kalkıyor.

Netahsilat Turizm Tahsilat Sistemini ile firmalar;

  • Serbest tahsilat,
  • Rezervasyon sistemlerine entegre olarak tahsilat,
  • Sms ve email ile ödeme linki göndererek tahsilat
  • IVR ile tahsilat

gibi seçeneklerden kendilerine en uygun olanları ile tahsilatlarını kolayca online olarak gerçekleştirebiliyor.

Serbest Tahsilat Yöntemi

Netahsilat sistemini kulanan firmalara özel online olarak erişilebilen bir tahsilat sistemi açılır. Firmanın tüm sanal posları bu sistem üzerine entegre edilir ve tek ekrandan yönetilebilir.

Serbest tahsilat yöntemi ile müşteri firmaya özel açılan online ödeme sayfasına girerek ödemesi gereken tutarı yazıp, kredi kartı ile ödeme işlemini gerçekleştirebilir. Müşteri kart bilgisini kimseyle paylaşmaz ve ödemeler 3d secure özelliğiyle güvenli bir şekilde gerçekleşir.

Rezervasyon Sistemine Entegre Olarak Tahsilat

Netahsilat sistemini otel rezervasyon sistemlerine kolayca entegre olabilmektedir. Böylece kullanıcılar rezervasyon yaparken aynı zamanda online olarak kredi kartları ile ödemelerini gerçekleştirebilirler.

Müşteriniz rezervasyon adımlarını tamamladıktan sonra online olarak erişilebilen ödeme sayfası açılır ve kart bilgilerini girip ödeme işlemini tamamlayabilirler.

Sms ve Email İle Tahsilat

Bir diğer ödeme seçeneği olarak uzaktaki müşterilerinizden sms veya email ile ödeme linki göndererek ödeme talep edebilirsiniz. Sms ve email ile tahsilat yöntemi, Mail order ile ödeme yöntemine güçlü bir alternatiftir.

Müşterileriniz telefon veya mailine gönderdiğiniz ödeme linkine tıklayıp online olarak ödeme sayfanıza ulaşırlar ve kredi kart bilgilerini girerek ödemelerini gerçekleştirebilirler. Ayrıca kart bilgilerini kimseyle paylaşmasına gerek kalmaz ve ödemeler müşteri doğrulamasıyla 3d secure özelliğiyle gerçekleşir.

IVR ile Tahsilat

IVR ile tahsilat özelliği ile müşteri temsilciniz telefonda müşterinizden kredi kartı tahsilatı yapabilir. Öncelikle müşteri temsilciniz müşterinizi kredi kartı ile ödeme yapması için robota yönlendirir. Müşteriniz kart bilgilerini telefon üzerinden tuşlayarak ödeme işlemini gerçekleştirir. Müşteri temsilciniz işlemi takip eder ve sistem üzerinden ödemenin tamamlandığını görür fakat kart bilgilerini göremez.

Netahsilat Turizm Tahsilat Sistemi ile yapılan ödemelerin tamamı güvenli bir şekilde gerçekleşir ve ödeme işlemi gerçekleştiğinde mail ve sms ile müşteriye ve firmaya bildirim gider. Firma sistem üzerinden ödemeleri anlık takip edebilir, kolayca iptal ve iade işlemlerini gerçekleştirebilir.

Turizm Tahsilat Detaylı Bilgi

Sistem hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ( 0212 256 60 00 ) veya demo talep formu doldurabilirsiniz.

2018-06-13T16:40:35+00:00

About the Author: