Netahsilat 2018-03-30T11:27:11+00:00

E-Tahsilat Sistemi – Netahsilat

e-tahsilat sistemi netahsilatNetahsilat bir online kredi kartı tahsilat sistemidir. Türkiye’de sanal pos hizmeti veren 21 bankanın sanal pos entegrasyonu Netahsilat ile tek ekrandan kullanılabilmektedir. İşletmeler, kurumlar Netahsilat ile bayilerinden, tüketicilerinden, abonelerinden, hizmet veya ürün sattıkları müşterilerinden internet üzerinden tek çekim veya taksitli ödeme alabilmekteler.

Bayi kanalı olan şirketler bayilerinden, bayilerinin alt bayilerinden ve bayilerinin müşterilerinden tahsilat toplayabilmekteler.

Netahsilat’ın bayi tahsilat sistemi ile bayiler ve bayilerin alt bayileri kendi dükkanlarında müşterilerine yaptıkları satışların tahsilatını merkez şirketin sanal poslarına yapabilmekteler. Böylelikle bayiler ve alt bayiler bankalarla pos/sanal pos anlaşması yapmalarına gerek olmadan ve daha da önemlisi yüksek komisyonlar ödemeden satış yapabilmekteler.

 • BAYİ / ALT BAYİ TAHSİLATI

  Bayileriniz satışlarının tahsilatını bayi tahsilat sisteminizden yapsınlar. Hem bayilerinize alternatif kredi kartı ödeme seçenekleri ile satış avantajı sağlayın hem de kendi nakit akışınızı düzene sokun.

 • MOBİL TAHSİLAT

  Pos makinesi taşımaya gerek olmadan cep telefonunuz veya tabletinizle ister tek çekim ister taksitli tahsilat yapın. Tahsilat bilgisi anında e-mail ve sms ile gelsin ve cari hesaba aktarılsın.

 • SMS VE E-MAIL İLE TAHSİLAT

  Bayi ve müşterilerinize SMS veya e-mail göndererek kredi kartı ile ödeme alın. Uzaktaki müşterileriniz evde, işyerinde veya seyahatte size tek tıkla ödeme yapsın. Ödemeler anında hesabınıza aktarılsın.

 • DÖVİZLİ TAHSİLAT

  TL‘nin yanı sıra USD, EURO, GBP, SAR ve diğer döviz birimleriyle kredi kartı tahsilatı yapın. İster yurt dışı, ister yurt için müşteri, bayi ve iş ortaklarınız kolaylıkla ödeme yapabilsinler.

 • ÜYE / ABONE TAHSİLATI

  Üye ve abonelerinizin periyodik ödemelerini otomatiğe bağlayın. Netahsilat ‘ın sağladığı güvenli altyapı ile kredi kartı bilgilerini kaydederek periyodik tahsilatlarınızı kolaylaştırın.

 • MUHASEBE / ERP ENTEGRASYONU

  Tüm tahsilatlarınız muhasebe / ERP sisteminize entegre olsun, tahsilatlar bayi ve müşterilerin cari hesaplara online aksın. Müşterilerinize internette online ekstre gösterin.

 • B2C / B2B ENTEGRASYONU

  E-Ticaret, B2B bayi sipariş sistemi, B2C satış sistemi, online rezervasyon gibi uygulamalarınıza entegre edin. Payment gateway olarak tüm uygulamalarınızı tek bir ödeme sayfasında birleştirin.

 • IVR ENTEGRASYONU

  Call center sisteminizi tahsilat sistemine dönüştürün, alacaklarınızın tahsilatını anında yapın. Müşterileriniz kredi kartı bilgilerini telefonla tuşlayarak 3D secure güvenli ortamda ödemelerini yapsınlar.

 • ÇOK DİLLİ SİSTEM

  Yurt dışı müşterileriniz veya yurt içi yabancı müşterileriniz için Netahsilat sistemini farklı dillerde de kullanabilirsiniz. Hem ödeme sayfası hem de admin panel çok dilli çalışabilmektedir.

 • DETAYLI RAPORLAMA

  Netahsilat programlarından değişik formatlarda birçok rapor alınabilmekte ve raporlar export edilebilmektedir. Liste ve grafik raporların yanı sıra tüm raporlar export edilebilmektedir.

 • SANAL POSLAR

  Netahsilat e-tahsilat programlarında Türkiye‘de sanal pos hizmeti veren 21 bankanın sanal posu hazır olarak sunulmaktadır. Bunun yanında farklı ödeme sistemleri de sisteme entegre çalışır.

 • GÜVENLİ ÖDEME PLATFORMU

  Netahsilat sistemleri 3D Secure uyumludur. İşlemler 256 Bit SSL ile şifrelenerek yapılmaktadır. Netahsilat platformu PCI DSS güvenlik standartlarına sahiptir ve uluslararası standartlarda korunur.

Netahsilat’ın sahip olduğu gelişmiş web servislerle sistem başta SAP, Oracle, MS Dynamics ve Logo olmak üzere tüm ERP ve muhasebe programlarıyla entegre edilebilmekte ve bu sayede tahsilatlar online muhasebeye aktarılabilmektedir.

Entegrasyon servisleri sayesinde firmalar büyük bir iş gücü tasarrufu sağlayabilmekteler.

Netahsilat sistemleri uluslararası güvenlik standardı olan PCI DSS standartlarında güvenlik altyapısına sahiptir.

Netahsilat’ın üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa çözüm ortakları listesinde yer almaktadır.

Ürün Sayfası
Demo Talebi