NetEsktre ve ERP entegrasyonu ile işletmenizde
zaman ve işgücünden tasarruf edin

Açık bankacılık uygulamalarının en önemli avantajlarının başında zaman ve emek bakımından sağladığı tasarruflar geliyor. İşletmelerin çalıştıkları tüm bankaları tek bir ekran üzerinden yönetebilme ve takip edebilme olanağı sunan açık bankacılık platformları, kurum içi ERP yazılımlarıyla entegrasyonuyla süreçlerin dijitalleşmesine katkı sağlıyor.

ERP Yazılımları nedir? ERP Yazılımları Ne İşe Yarar?

ERP kelimesi, İngilizce Enterprise Resource Planning kelimelerinin baş harflerinden oluşan ve Türkçe karşılığı olarak ise kurumsal kaynak planlama anlamına gelen bir kavramdır. İş hayatında kullanımı her geçen gün daha da yaygınlaşan ERP yazılımları, işletmelerin yönetimsel süreçlerine ve farklı departmanlar arasındaki koordinasyonun dijital platformlara taşınmasına yardımcı olur. Finans, insan kaynakları, pazarlama, muhasebe, satış gibi departmanlar arasındaki bilgi paylaşımını sağlayan ERP yazılımları ile şirketler kaynaklarını online ortamda maksimum verimlilik esasıyla bir arada yönetebiliyor.

Açık Bankacılık Platformlarında ERP Entegrasyonunun Önemi

Açık bankacılık uygulamalarında bankacılık süreçlerinde işlem ve kontrol kolaylığı sağlanırken işlem kayıtlarının ve çıktıların ERP yazılımlarıyla otomatik olarak paylaşımı sağlanıyor. Örneğin, banka hesaplarındaki bir hareket sonrası oluşan faturalar muhasebe ile doğrudan paylaşılarak işletmeler, hem zaman hem de işgücü açısından tasarruf sağlayabiliyor. Zaman ve işgücü tasarruflarının yanı sıra insan faktöründen kaynaklanan işlem ve veri hataları da böylece ortadan kaldırılabiliyor.

NetEkstre’yi Tüm ERP Yazılımları İle Kolayca Entegre Edin

Türkiye’nin lider finansal teknolojileri üreticisi Eçözüm tarafından geliştirilen açık bankacılık platformu olan NetEkstre, piyasada en çok tercih edilen online veri alıp verebilen tüm ERP ve muhasebe yazılımlarıyla kolay entegrasyon imkanı sunuyor.  7/24 sürekli çalışarak işletmenizin bankalardaki durumunu her an kontrol edebilmenizi sağlayan NetEkstre ile  operasyonel maliyetlerinizi düşürürken iş süreçlerinizin otomatik bir yapıya kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Böylece işletmeler, açık bankacılık ekosisteminin entegrasyon kabiliyetinden maksimum düzeyde faydalanabiliyor. Netsis, Logo, SAP, Microsoft Dynamics, Link, Oracle ve daha birçok ERP yazılımı ile NetEkstre entegrasyonunu sağlayarak işletmenizdeki yönetim süreçlerinizi siz de dijital platformlara taşıyabilirsiniz.