B2B ve B2C E-Ticaret Sistemi – Neticaret Gold

Neticaret kurulduğu 2001 yılından bu yana e-ticaret yazılımları ve e-tahsilat yazılımları üzerine faaliyetlerini sürdürmekte ve projeler üretmektedir. Araştırma-Geliştirme (Ar-Ge) çalışmalarını tamamen kendi öz kaynakları, bilgi birikimi ve teknolojisiyle gerçekleştirmektedir. Neticaret, alanlarında uzman 55 kişiden fazla kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Neticaret Ar-Ge faaliyetlerini 2007‘den bu yana 4691 sayılı Teknoloji Geliştirme Bölgesi Kanununa bağlı olarak YTÜ Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde sürdürmektedir. Şirketin merkezi, satış ve pazarlama, destek ve tasarım birimleri İstanbul Şişli’dedir. 2008 Yılında Telekomünikasyon İletişim Başkanlığının onayı ile “Yer Sağlayıcı” statüsü alan Neticaret aynı zamanda Microsoft SPLA (Service Provider Licence Agreement) ünvanına da sahiptir.

 • MUHTEŞEM TEMA SEÇENEKLERİ

  Neticaret Gold sizlere profesyonel bir web sitesi oluşturmak için şaşırtıcı seçenekler sunar. Sadece bir kaç tıklamayla inanılmaz değişim.

 • PLANLANABİLİR İÇERİK SAYFALARI

  Belirlediğiniz tarih aralıklarında belirttiğiniz içerik bilgilerini gösteren dinamik içerik sayfaları ile müşterilerinizin ilgisini çekin.

 • KOLAY RESİM BOYUTLANDIRMA

  Profesyonel bir görünüm için sitenizdeki ürünlerin resimlerini otomatik olarak sizin belirdeğiniz boyutlarda ölçeklendirme özelliği.

 • ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR PLATFORM

  Neticaret Gold’un en önemli özelliklerinden biri, siz değerli kullanıcılarına program içerisinde özelleştirilebilir ve yönetilebilir kod alanları sunması.

 • GÜVENİLİRLİK

  Müşterilerinizin alışveriş süresince, kredi kartı bilgilerinin çalınmaması için oluşturulan ortak ve özel güvenlik koridoru.

 • NETİCARET GOLD DESTEK

  Yardıma mı ihtiyacınız var? Neticaret Destek ekibimiz siz değerli kullanıcılarımıza çözüm olmaya hazır.

Neticaret Ürün Sayfası
Demo Talebi