Posrapor 2018-03-30T12:17:59+00:00

Pos ve Sanal Pos Entegrasyon Sistemi – Posrapor

posrapor pos ve sanal pos erp entegrasyon sistemiPosrapor işletme ve kurumların pos makineleri veya sanal poslarıyla yaptıkları tahsilat işlemlerinin banka hareketlerinin ERP/muhasebe sistemlerine otomatik olarak entegre edilmesini sağlayan bir entegrasyon servis altyapısıdır.

Posrapor direkt olarak banka hesabınızla entegre çalışmakta ve işlem tutarı, taksit, komisyon, valör ve diğer verileri banka veri tabanından çekmektedir.

Kredi kartı işlemlerinin takibi, raporlaması, ERP/muhasebe sistemlerine kaydı ve denetimi çeşitli zorluklar içermektedir. Özellikle de birden fazla banka ve aynı anda pos makinesi ve sanal pos kullanan işletmeler için bu zorluklar daha fazladır. Posrapor bu zorlukların tamamını ortadan kaldıran, kredi kartı tahsilatlarının tutar, taksit sayısı, komisyon oranı, net tutar, komisyon tutarı, valörü (hesaba geçiş tarihi) ve diğer bilgileriyle birlikte muhasebe sistemine otomatik olarak aktarılmasını sağlayan bir çözümdür.

Tüm pos ve sanal pos işlemlerinin tek ekrandan takip edilebildiği ve otomatik olarak ERP/muhasebe sistemine aktarıldığı Posrapor ile yönetim ve denetim kolaylığının yanı sıra hata olasılığı da ortadan kalkmaktadır.

 • POS MAKİNESİ İŞLEM ENTEGRASYONU

  Kullanmakta olduğunuz pos makinelerinizle yaptığınız tahsilatların tutar, komisyon, valör ve diğer banka hareketlerini otomatik olarak ERP/muhasebenize entegre edin.

 • SANAL POS İŞLEM ENTEGRASYONU

  Sanal poslarınızla yaptığınız tahsilatların tutar, komisyon, valör ve diğer banka hareketlerini otomatik olarak ERP/muhasebenize entegre edin.

 • ADMİN PANEL DETAYLI RAPORLAMA

  Fiziki Pos ve Sanal Pos işlemlerinin banka hareketlerini tek panelde görüntüleyin. Excel ve txt formatında export edin, yazıcıdan çıktı alın.

 • 6 BANKANIN ENTEGRASYONU

  Tek entegrasyonla Garanti, Yapı Kredi, Akbank, İşbank, Finansbank ve Halkbank pos işlem hareketlerinizi ERP/muhasebenize entegre edin.

Entegre Olan Bankalar

Ürün Sayfası
Demo Talebi