Sanal Pos Entegrasyonu

Sanal pos, firmaların internet üzerinden online olarak kredi kartı tahsilatı yapmalarına olanak sağlayan yazılım sistemidir. Firmalar sanal pos alabilmek için bankalara veya sanal pos hizmeti sunan özel firmalara başvurup sanal poslarını temin edebilir tahsilat sistemlerine sanal pos entegrasyonu yapıp ardından online tahsilat yapabilirler.

Netahsilat Sanal Pos Entegrasyonu

sanal pos entegrasyonu

Türkiye’nin Online Tahsilat Sistemi Netahsilat, firmaların tahsilatlarını online olarak kolayca yapabilmeleri, nakit akışlarını düzenleyebilmeleri, muhasebe – erp sistemleri üzerinden ödemelerini kolayca takip edebilmeleri için geliştirilmiştir. İleri teknoloji ile donatılmış ve bankaların istediği tüm güvenlik donanımlarına sahip olan Netahsilat sistemine Türkiye’de bulunan 21 bankanın sanal pos entegrasyonu kolayca yapılabilmektedir.

Netahsilat Başlıca Özellikler

➔ Bayi, alt bayi ve müşterilerinizden kredi kartları ile tek çekim veya taksitli tahsilat.

➔ Dövize endeksli ya da direk olarak dövizli tahsilat yapabilirsiniz.

➔ Sms ve email ile ödeme linki göndererek tahsilat.

➔ Bayi ve müşterilere özel farklı ödeme koşulları ile tek çekim veya müşteriye göre farklı taksitlendirme seçenekleri ile tahsilat.

➔ 3D Secure özelliği ile müşteri onayı ile güvenli tahsilat.

➔ Anında iptal – iade.

➔ Periyodik olarak alınması gereken ödemeler için periyodik (tekrarlı) tahsilat.

➔ Yapılan bütün tahsilat işlemlerinin ERP programına otomatik olarak aktarımı.

➔B2C / B2B entegrasyonu.

Detaylı Bilgi Talebi

Sanal pos entegrasyon sistemi E-tahsilat hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için 0212 256 60 00‘ı arayabilir ya da ücretsiz demo talebinde bulunarak E-tahsilat uzmanlarımızın sizlerle iletişime geçmesini ve E-tahsilat sistemini detaylı bir şekilde anlatmalarını sağlayabilirsiniz.

2018-06-06T12:53:56+00:00