Netahsilat Online Tahsilat Sisteminin başlıca özelliklerinden birisi de e-mail ve sms ile tahsilat yapılabilme özelliğidir.

Netahsilat, firmalara sunduğu online tahsilat özellikleriyle tahsilat süreçlerini kolaylaştırıyor. Firmalar havale, eft veya son derece güvensiz olan mail order ile tahsilatlarını toplamak zorunda kalmıyor ve online olarak güvenli bir şekilde ödemelerini tahsil edebiliyorlar. Tüm sektörlerden 750’den fazla firmaya hizmet sunan Netahsilat, sunduğu çözümler ile tahsilat süreçlerini kolaylaştırırken tüm ERP sistemleriyle entegre olabiliyor ve tahsilatların kolaylıkla takip edilmesine de olanak sağlıyor.

Mail Order Neden Güvensiz?

Mail Order ile tahsilat hem müşteri hemde ödemeyi alan firma için birçok riski beraberinde getirmektedir. Müşteri ödemenin alınabilmesi için kart bilgilerini firma ile paylaşmak zorunda. Bu durumda ise kart bilgilerinin üçüncü tarafların eline geçme riski oluşmaktadır. Bu durum ise ciddi bir güvenlik sorunu oluşturmaktadır. Diğer taraftan firma ödemesini aldıktan belli bir süre sonra müşteri bankaya başvurup, ödemenin kendi bilgisi dışında gerçekleştiğini belirtebilir. Ödeme aşamasında 3d secure ile işlem yapılmadığı için firmalar herhangi bir hak talep edemiyor ve büyük zararlar la karşılaşabiliyor.

SMS ile Tahsilat

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi firmalara email ve sms ile tahsilat imkanı sunmaktadır. Firmalar uzaktaki müşterilerinden kolayca, online olarak ve son derece güvenli bir şekilde ödemelerini tahsil edebiliyor. Üstelik müşteri kredi kart bilgilerini hiç kimseyle paylaşmıyor.

Firmalar uzaktaki müşterilerine Netahsilat sistemi üzerinden ödeme linkini sms veya email olarak gönderiyor. Müşteri telefonuna veya email adresine gelen ödeme linkine tıkladığında online olarak erişebildiği kartla ödeme sayfası açılıyor. Müşteri kredi kart bilgilerini girip ödemesini 3d secure özelliği ile güvenli bir şekilde gerçekleştiriyor. Ödeme tamamlanınca hem firmaya hemde müşteriye ödemenin yapıldığına dair bildirim gidiyor.

Bu sistem ile ödemeler hem çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşirken hemde firma ve müşteri kendisini güvene almış oluyor. Müşteri kart bilgisini kimseyle paylaşmak zorunda kalmıyor, firma ise ödeme 3d secure özelliğiyle alındığı için ilerleyen süreçte herhangi bir sorunla karşılaşmıyor.

Detaylı Bilgi Talebi

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi hakkında detaylı bilgi edinmek için bizi arayabilir ((212) 256 60 00) ve ürünümüzü yakından tanımak için demo talep formu doldurabilirsiniz.